Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urlop macierzyński dwukrotnie dłuższy. Kto skorzysta?

Utworzony przez Aneczka, 18 marca 2013 r. o 08:19 Powrót do artykułu
Najdroźsi pracodawcy, nie widze problemu zatrudniajcie babcie i dziadków po pięćdziesiątce. Oni uszanują każda pracę , byle dotrwać do emerytury, nie zaciążą nie naciągną was na macierzyński, rodzicielski czy wychowawczy, a kasa jaka by nie była na pewno im się przyda żeby dofinansować swoje 30 letnie dzieci pozatrudniane na śmieciowe umowy, które im oferujecie, gdzie nawet kredytu na laptopa, nie mówiąc już o mieszkaniu czy załozeniu rodziny nie mają co marzyć. Skutecznie wybijecie społeczeństwu z głowy chęć rozmnażania, a ludziom starszym stworzycie nowe miejsca pracy, w końcu gdzieś musza pracować do tych 67 lat. Jednak ta reforma emerytalna to nie był taki zły pomysł )) Wydajnych pracowników wam zyczę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadwiga napisał:
wstyd żeby kobiety były przeciwko rodzeniu dzieci, albo uważały to za jakiś problem .... rozumiem męzczyzn, ale kobiety ? nic dziwnego, że ten swiat schodzi na psy. Ja urodziłam 2 dzieci, z drugim w pracy odeszły mi wody, oprócz ciąży raz byłam na zwolnieniu lekarskim, kiedy dostałam zapalenia płuc. Teraz kiedy mam 57 lat, żaluje każdej chwili którą zamiast z dziećmi spędzałam na nadgodzinach w pracy, czy zabieraniu pracy do domu, uwieżcie mi nie było warto. Teraz nawet wnuków nie mogę się doczekać bo jednej córce dzieci jeszcze nie w głowie bo za co miała by to dziecko utrzymać przy wynagrodzeniu 1 300 na ręke , gdzie sama rata za mieszkanie wynosi 800 zł , a druga mimo 2 próbie invitro nie utrzymała ciązy. Trzymam kciuki za wszystkie mamy aby chociaż ta obietnica naszego rządu o dłuzszym urlopie doszła do skutku. Nic nie cieszy tak jak dzieci i nic nie jest tyle warte co dzieci
Najgorsze są takie stare babsztyle jak ty, co to żądają wnuka albo wnuczki, bo im się babciami chce być. Nie układaj nikomu życia, miałaś swoją szanse - trzeba było sobie urodzić piątke albi i szóstkę, a nie domagać się wnuków. Mnie na przykład dłuższy urlop macierzyński jest potrzebny jak pryszcz na pewnej częsci ciała między nogami - wolę pewność zatrudnienia i wyższe zarobki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zenon napisał:
Najdroźsi pracodawcy, nie widze problemu zatrudniajcie babcie i dziadków po pięćdziesiątce. Oni uszanują każda pracę , byle dotrwać do emerytury, nie zaciążą nie naciągną was na macierzyński, rodzicielski czy wychowawczy, a kasa jaka by nie była na pewno im się przyda żeby dofinansować swoje 30 letnie dzieci pozatrudniane na śmieciowe umowy, które im oferujecie, gdzie nawet kredytu na laptopa, nie mówiąc już o mieszkaniu czy załozeniu rodziny nie mają co marzyć. Skutecznie wybijecie społeczeństwu z głowy chęć rozmnażania, a ludziom starszym stworzycie nowe miejsca pracy, w końcu gdzieś musza pracować do tych 67 lat. Jednak ta reforma emerytalna to nie był taki zły pomysł )) Wydajnych pracowników wam zyczę
Pomysł bardzo dobry. Faktycznie starsi ludzie bardziej szanują pracę niz młodzi, a dodatkowo mają mniejsze wymagania finansowe, bo mają emerytury. Dziękuję za podpowiedź - niedługo otwieram własny biznes i takich pracowników będe szukać. Jeszcze wezme kasę z UE na aktywację osób 50+ - żyć nie umierać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja tam chce mieć dfzieci przynajmniej 2, w du..e mam co na to pracodawca, i inna chołota mam nadzieje że urodzą się zdrowe i tylko to się dla mnie liczy Wezme macieżyński, a moze i wychowaczy . Mną i moją pracą nikt się nie przejmuje , to co ja mam się ogladać na innych, a skoro ustawa zagwarantuje mi zamiast pól roku rok płatnego - marnie bądź co bądź pieniądze to czemu mam nie kozystać, nikogo nie okradam i nikomu tym krzywdy nie robie - wszystko zgodnie z prawem. A dzieci chce mieć niezależnie od tego czy będę siedzieć z nimi pól roku w domu, czy rok, nie poto się na nie decyduje żeby zagospodarować sobie dwa lata zycia w domu bez pracy, nie wiem jak się życie potoczy i czy będzie mnie stać na dłuzszy urlop bo za coś te dzieci utrzymać musze , więc do cholery nie panikujcie, nie kazdy rodzic nawet jak by chciał to skorzysta z dłuzszego urlopu. Z czegoś w końcu zyć trzeba. Jak dotąd kobiety rodziły dzieci jakoś nie było słychać żeby z tego powodu jakaś firma zbankrutowała - ludzie troche rozsądku .... a zresztą z tego co kojarze to ten urlop rodzicielski równie dobrze może wziąć tata - dlaczego na ojców nie robicie nagonki, tylko tych nieszczęsnych matek się czepiacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...